Photorent - Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego
Wersja mobilna (iPad)
 
W wypożyczalni...
Photorent » FAQ

FAQ

Jak się zarejestrować w serwisie PHOTORENT?

Co to jest niepełna aktywacja konta?

Co zrobić aby w pełni aktywować konto?

 

Jak się zarejestrować w serwisie PHOTORENT?

Rejestracja w serwisie PHOTORENT jest bezpłatna.

Aby dokonać rejestracji naciśnij na link "Rejestracja" znajdujący się w prawej części górnego panelu strony (nad motywem graficznym):

Rejestracja

 

Zostaniesz przeniesiony do strony z formularzem rejestracyjnym. Wypełnij wszystkie pola (pole "Adres do korespondencji" nie jest wymagane, wypełnij je tylko wtedy, gdy adres korespondencyjny jest inny, niż adres zameldowania). Gdy cały formularz zostanie uzupełniony naciśnij przycisk "Wyślij formularz".

Pojawi się strona potwierdzająca dokonanie rejestracji w serwisie.

Potwierdzenie rejestracji

Na Twoją skrzynkę poczty elektronicznej wysłany został e-mail z linkiem aktywującym konto, naciśnij go - od tej chwili Twoje konto w serwisie PHOTORENT będzie aktywne.

Dokonana została tzw. niepełna aktywacja konta.

Możesz się już logować na swoje konto i dokonywać rezerwacji przedmiotów.

 

Co to jest niepełna aktywacja konta?

W serwisie PHOTORENT funkcjonują dwa typy kont: konta z niepełną aktywacją oraz konta w pełni aktywowane.

Niepełna aktywacja oznacza, iż użytkownik nie dostarczył do PHOTORENT kopii dowodu osobistego i drugiego dokumentu ze zdjęciem (lub zaświadczenia EDG/KRS i NIP), tzn. nie uwiarygodnił podanych w formularzu rejestracyjnym danych.

Użytkownik taki może dokonywać rezerwacje przedmiotów, jednakże nie zostaną one zrealizowane do chwili pełnej aktywacji konta.

 

Co zrobić aby w pełni aktywować konto?

Aby w pełni aktywować konto należy dostarczyć do PHOTORENT pocztą elektroniczną lub tradycyjną kopie dowodu osobistego i drugiego dokumentu ze zdjęciem (paszport, prawo jazdy, legitymacja itp.), lub zaświadczenia EDG / KRS i NIP.

Kserokopie w/w dokumentów powinny być uwierzytelnione przez Notariusza. W przypadku materiałów skanowanych wysyłanych pocztą e-mail uwierzytelnienia takiego nie wymaga się.

Po otrzymaniu i zweryfikowaniu wspomnianych kopii dokumentów nastąpi pełna aktywacja konta, umożliwiająca dokonywanie pełnej rezerwacji sprzętu w systemie internetowym PHOTORENT.

 

Chmura tagów